H

Hakkımızda

HakkımızdaHAKKIMIZDA

Türk Hotel, Ölüdeniz'in merkezinde sahile ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde olan, 30 oda 60 yatak kapasiteli şık bir tatil noktasıdır.

Otelimiz, turizm ve hizmet sektöründeki deneyimlerini sizlerin unutulmaz bir tatil yapması için bu mekanda buluşturdu.

Son derece konforlu tasarlanmış odalarımız, geniş yüzme havuzumuz, alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerinin bol olduğu barımız ve hayatını yemek hazırlamaya adamış usta aşçılarımız ile sizleri bekliyoruz.

OTELİMİZE ULAŞIM

Otelimiz, Fethiye merkeze 13 km uzaklıkta olup her 15 dakikada bir kalkan dolmuş seferleri ile sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar istediğiniz zaman diliminde seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca otelimiz, Dalaman havaalanına 60 km uzaklıkta bulunmaktayız. Dalaman havaalanına ister ayarlayabileceğimiz operatörle geliş-gidiş yapabilirsiniz ya da kendi operatörünüz ile yapabilirsiniz. Sizin için özel servisler ayarlayabiliriz.

TÜRK HOTEL - APART

Apartımız dünyanın en güzel yerleri arasında yer alan Ölüdenize 3,5 mesafede olup her 15 dk bir minibüs apartımızın kapısının önünden geçmektedir. Ana yol boyunca market restaurant ve barlar bulunmaktadır, Daha fazla aktivite arayanlar için, Hisarönü merkezi 1,5 km uzaklıkta olup çok sayıda bar, restoran ve gece kulüpleri bulunmaktadır.

Diğer Özellikler

Havuz / Şezlong Şemsiye / Küçük Bahçe / Oda Servisi / Resepsiyon / Döviz Değişimi / Güvenlik kasaları